Zestawy prysznicowe suwane grafitowe

8
Filtruj (0) Sortowanie

Zestawy prysznicowe suwane grafitowe — w naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących propozycji! Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Oprócz tego również sami projektujemy nasze artykuły. Sprawia to, że są one dobrze wykonane, nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami! Odpowiadają na potrzeby konsumentów i służą im przez lata! Jesteś zainteresowany zakupem zestawu prysznicowego? Zapoznaj się z naszym sklepem i wybierz produkt odpowiadający na potrzeby Twojej łazienki!

Czytaj więcej
Filtruj Zestawy prysznicowe suwane grafitowe
więcej... mniej
Cena
89 - 188
od 89 do 188
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Mydelniczka
więcej... mniej
Rączka
więcej... mniej

Masz pytania?

Zestawy prysznicowe suwane grafitowe

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zestawu prysznicowego suwanego?

Przy wyborze zestawu prysznicowego suwanego powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na dane techniczne. Znaczenie mają zarówno wymiary poszczególnych elementów, materiał wykonania, ilość funkcji, jak i wszelkie dodatkowe kwestie. Podczas produkcji naszych zestawów stawiamy na najwyższą jakość. Stosujemy trwałe materiały, w tym m.in. mosiądz, stal nierdzewną czy PVC. Ilość funkcji zależy wyłącznie od Twoich preferencji, bowiem w naszej ofercie znajdziesz zestawy 1-funkcyjne, 2-funkcyjne, 3-funkcyjne, 4-funkcyjne, a nawet i 5-funkcyjne. Większość naszych zestawów posiada wysokość 800 mm. Szerokość drążka wynosi 22 mm, a długość samego węża — 150 cm. Ogromną zaletą jest przesuwny uchwyt na słuchawkę czy też regulowane uchwyty montażowe. Powierzchnia jest niezwykle gładka, dzięki czemu ułatwia utrzymanie zestawu w czystości. Obrotowe końcówki zapobiegają skręcaniu, a elastyczny materiał jest wytrzymały na rozciąganie i zginanie. Wszystkie te kwestie sprawiają, że warto zwrócić uwagę na oferowane przez nas modele!

Zestawy prysznicowe suwane grafitowe

Zestawy prysznicowe grafitowe — w jakim wnętrzu się sprawdzą?

Zastanawiasz się nad grafitowym zestawem prysznicowym? To naprawdę ciekawa propozycja! Grafit jest ciemnym odcieniem szarego. Kojarzony jest z profesjonalizmem czy i nowoczesnością. Pasuje do wielu barw, jak i wzorów. Jest bowiem uniwersalny. Często łączy się go z wyrazistymi kolorami, takimi jak np. turkus, zieleń czy żółć. Połączenie takich barw daje naprawdę ciekawe rezultaty! Oprócz tego grafit odnajdzie się również w towarzystwie wszelkich kamieni, w tym także marmuru, który w ostatnim czasie cieszy się niemałą popularnością. Grafit możesz zestawić nie tylko z wyrazistymi barwami, ale także jasnymi. Wówczas wnętrze będzie się prezentować naprawdę interesująco! Pamiętaj, by nie stosować zbyt wielu ciemnych kolorów, bowiem może to spowodować, że łazienka będzie przytłoczona, ponura. Ma to szczególne znaczenie, jeśli pomieszczenie posiada niewielki metraż. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zestawami prysznicowymi! W razie jakichkolwiek pytań — jesteśmy do dyspozycji.