Wylewki do baterii czarne

2
Filtruj (0) Sortowanie

Wylewka jest elementem baterii, dzięki któremu woda może swobodnie przepływać do umywalki lub wanny. Jako polski producent armatury łazienkowej Mexen oferujemy Ci wylewki w różnych wersjach kolorystycznych, w tym m.in. czarne. Posiadamy w ofercie produkty, które są nowoczesne, dobrze wykonane i zgodne z panującymi trendami. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji — sami również projektujemy nasze artykuły. Sprawia to, że są unikalne oraz odpowiadają na potrzeby konsumentów, również tych szczególnie wymagających!

Czytaj więcej
Filtruj Wylewki do baterii czarne
więcej... mniej
Cena
35 - 66
od 35 do 66
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Wylewki do baterii czarne

Czym charakteryzują się wylewki do baterii czarne marki Mexen?

Czarne wylewki, jakie znajdziesz w naszej ofercie — to nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju produkty. Zaprojektowane zostały w różnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie w naszym sklepie produkt pasujący do jego łazienki! Wylewki wykonywane są z mosiądzu, dzięki czemu charakteryzują się wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Mosiądz to materiał, który jest powszechnie stosowany do produkcji armatury łazienkowej. Jest mieszaniną miedzi i cynku. Dzięki temu, że jest tak podatny na obróbkę plastyczną, pozwala uzyskać wiele ciekawych kształtów i stylów. Czarne elementy armatury łazienkowej coraz częściej są stosowane w nowoczesnych wnętrzach. Tego typu wylewki nadają łazienkom nietypowego designu i oryginalności. Jeśli chcesz wprowadzić ciemne elementy do swojej łazienki, wylewka może okazać się dobrą propozycją! Nasze modele dodatkowo są proste i niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu, jak i w utrzymaniu w czystości. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły zapewniać maksymalną funkcjonalność.

Wylewki do baterii czarne

Wylewka do baterii czarna i jej dane techniczne

Wylewka do baterii powinna pasować do łazienki nie tylko pod kątem estetycznym, ale przede wszystkim technicznym. Należy więc zwrócić uwagę na wszystkie istotne czynniki. Nasze modele różnią się od siebie. Przykładowo, wylewka wannowa ścienna z serii Kai posiada 17,4 cm zasięgu wylewki, a odległość od ściany, jaką należy zachować — wynosi 184 cm. W przypadku modelu ściennego z serii Cube zasięg wylewki wynosi 14,2 cm, a wymagana odległość od ściany jest już nieco krótsza i wynosi 165 cm. Oferujemy zarówno modele prostokątne, jak i okrągłe — różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także sposobem użytkowania. Dla jednej osoby wygodniejsza będzie wylewka prostokątna, a dla innej okrągła. To indywidualna kwestia i warto również wziąć to pod uwagę przy zakupie produktu. To, co również ma znaczenie to rodzaj wylewki, wysokość, przyłącze czy perlator. Dopiero po zapoznaniu się z wszelkimi danymi można podjąć świadomą decyzję o zakupie wylewki. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości lub pytania — pozostajemy do dyspozycji.