Umywalki złote

16
Filtruj (0) Sortowanie

Łazienka od zawsze stanowi ważne pomieszczenie domowe, a złoto od zawsze kojarzy się z bogactwem, dobrobytem oraz wysoką pozycją społeczną. Jeżeli pragniesz zamanifestować Twój dobry los w łazience, zdecyduj się na złote umywalki, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Mexen, jako polski producent stara się, aby każda umywalka była wyjątkowa, utrzymana w modnej stylistyce. Nieustannie podążamy za nowymi trendami i dostarczamy najnowsze rozwiązania stylistyczne do klientów. Każda nasza umywalka jest wykonana niezwykle starannie!

Czytaj więcej
Filtruj Umywalki złote
więcej... mniej
Cena
129 - 1516
od 129 do 1516
Suppliers
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Dłuższy bok
więcej... mniej
Krótszy bok
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Otwór na baterie
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Przelew
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej

Masz pytania?

Polecane kategorie

Najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Jak dobrać umywalkę do baterii?

Wybierając nową baterię do umywalki, w pierwszym rzędzie należy zwrócić uwagę na wymiary obu produktów. Kluczowa jest tu wysokość wylewki, w przypadku wysokiej wylewki i małej umywalki woda może rozchlapywać się dookoła. Jeżeli z kolei masz bardzo dużą umywalkę, warto zdecydować się na baterię z ruchomą wylewką. W przypadku małej i niezbyt głębokiej umywalki warto zwrócić uwagę na to, aby bateria nie była zbyt niska, inaczej mycie rąk będzie bardzo niewygodne.

2️⃣ Jak wyjąć korek z umywalki?

Wyjmowanie korka z umywalki zależy od rodzaju korka. Najbardziej klasyczne wyjmuje się, pociągając za łańcuszek, na którym są umocowane. W przypadku korka automatycznego typu klik-klak wystarczy nacisnąć jego powierzchnię, podobnie jak podczas jego zamykania.

3️⃣ Jak usunąć kamień z umywalki?

Nowoczesne umywalki pokrywane są często powłoką uniemożliwiającą osadzanie się na nich kamienia. Jeżeli jednak już się to wydarzy, można usunąć go za pomocą domowych metod, czyli mieszanki sody i octu – papkę zostawiamy na kilka minut i zmywamy razem z osadem. Istnieją też produkty przeznaczone do usuwania kamienia z powierzchni ceramicznych.

4️⃣ Jakie zawory do umywalki?

Zawór do baterii umywalkowej to niewielki element umożliwiający szybkie odcięcie wody. Sprawdza się świetnie podczas awarii kranu lub dłuższego wyjazdu. Dzięki odpowiednio dobranemu zaworowi można także podłączyć do instalacji umywalkowej inne urządzenie np. pralkę. Do wyboru mamy zawory kątowe, kulkowe, z filtrami lub bez.

5️⃣ Jak wyjąć korek klik-klak z umywalki?

Korek klik-klak nie posiada dodatkowych cięgien czy łańcuszków. Po umieszczeniu go w otworze odpływowym jest gotowy do działania. Aby go zamknąć, wystarczy wcisnąć powierzchnie korka palce. W celu otwarcia odpływu należy nacisnąć korek po raz kolejny.

umywalka złota

Złote umywalki ceramiczne do domu

Oferujemy złote umywalki w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to umywalka z powierzchnią o strukturze złota, która odwzorowuje jednocześnie powierzchnię oraz barwę tego szlachetnego kruszca. Drugi produkt oferuje płaską złotą powierzchnię wypolerowaną na połysk. W zależności od preferencji, możesz zdecydować się na złoto strukturalne, doskonale nadające się do łazienek utrzymanych w stylu klasycznym lub też przestrzeni zapełnionej przed powtarzane przedmioty. To rozwiązanie, które dodaje odrobiny ciepła, a także wyjątkowości. Wypolerowany kolor złota to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku restauracji, pubów czy hoteli, gdzie łazienki są bogato urządzone. Taka złota umywalka jest elegancka, schludna i niezwykle praktyczna. Żadna z umywalek nie posiada otworu baterii oraz otworu odpływowego - to ukłon w stronę klientów i jeszcze większej uniwersalności, gdyż konsumenci pragną samodzielnie decydować czy zamontować baterię w blat w czy też w ścianę.

złote umywalki

Co warto wiedzieć o umywalkach złotych?

Złota powierzchnia jest bardzo wdzięcznym materiałem. Jest prosta, jeżeli chodzi o utrzymanie czystości. Zarówno złota umywalka oddająca strukturę kruszca oraz ta wypolerowana, przecierają się łatwo i są odporne na plamy. Co więcej, oferowane tutaj umywalki wykonane są z ceramiki sanitarnej, która jest długowieczna i wytrzymała na mniejsze, łagodniejsze uderzenia. Decydując się na o tą umywalkę możesz mieć pewność, że Twoje pomieszczenie łazienkowe nabierze sporo elegancji. Znajdziesz tu moc produktów wyjątkowych, które doskonale będą pasować do pomieszczenia, gdzie stawia się na bogate wyposażenia. Złoty materiał skupia uwagę i skutecznie eksponuje umywalkę. Co więcej, kupując umywalkę złotą wspierasz rodzimy rynek i rodzimego producenta. Te umywalki nablatowe nie posiadają dużych rozmiarów, nastawione są bardziej na minimalizm i wyjątkowy design. To właśnie świadczy o tym, że właśnie te kształty są chętnie wybierane przez klientów. Od dłuższego czasu umywalki naszej produkcji przyozdabiają łazienki w całym kraju, a także poza jego granicami!