Systemy prysznicowe podtynkowe z termostatem

12
Filtruj (0) Sortowanie

Zestawy prysznicowe montowane częściowo pod elewacją to nie tylko rozwiązanie wysoce funkcjonalne, ale także zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Subtelny design produktów sprawia, że wyposażone weń pomieszczenie nabiera finezji. Artykuły tworzone przez polską firmę projektującą armaturę łazienkową Mexen, należą do najwyższej klasy wyrobów natryskowych. Zawdzięczająca swoją nazwę angielskiemu wyrazowi oznaczającemu bryłę seria Cube, jest modelowym przykładem śmiałej estetyki producenta.

Czytaj więcej
Filtruj Systemy prysznicowe podtynkowe z termostatem
więcej... mniej
Cena
435 - 558
od 435 do 558
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Bateria
więcej... mniej
Dysze boczne
więcej... mniej

Masz pytania?

Systemy prysznicowe podtynkowe z termostatem

Zestaw prysznicowy podtynkowy z termostatem - oferta Mexen

Oparte na planie surowych kształtów geometrycznych, stylowe i zgodne z obowiązującą modą zestawy prysznicowe stanową kwintesencję maniery minimalistycznej. Zestaw podtynkowy jest wygodnym wyposażeniem łazienki, które charakteryzuje się odmiennym sposobem montażu. Podczas gdy armatura natynkowa przytwierdzana jest do ściany, jej bardziej wysublimowany odpowiednik instalowany jest częściowo pod elewacją. Na każdy z naszych podtynkowych kompletów natryskowych składa się kilka podstawowych elementów:

  • bateria termostatyczna - podzielona na dwie części: natynkowy regulator temperatury blokujący przepływ przekraczającej 38 stopni wody oraz montowany pod ścianą, segment podtynkowy;
  • słuchawka prysznicowa;
  • wąż prysznicowy;
  • przyłącze kątowe;

oraz element dodatkowy, zamawiany w zgodzie z indywidualnym gustem i dobierany pod wystrój konkretnej łazienki - wyposażona w ramię deszczownica prysznicowa. Służące do kąpieli zestawy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja zapobiega korozji oraz matowieniu poszczególnych modułów wchodzących w skład wszystkich kompletów. Wzbogacające deszczownice gumowe dysze chronią sprzęt przed osiadaniem wody i przeciwdziałają osadzaniu się kamienia.

Systemy prysznicowe podtynkowe z termostatem

Co musisz wiedzieć o podtynkowym zestawie prysznicowym z termostatem?

Mimo iż montaż podtynkowego zestawu prysznicowego wymaga większego nakładu pracy - remont musi zostać uprzednio zaplanowany ze względu na konieczność kucia tynków i stworzenia otworów w ścianie - jest to aktywność, która z pewnością się opłaci. Futurystyczny design armatury sprawia, że łazienka wygląda świeżo i przestronnie. Jeśli cenisz sobie modę i nowoczesność, z pewnością ucieszy Cię fakt, że projektowane przez nas zestawy podtynkowe dostępne są w kilku kultowych kolorach:

  • srebrny chrom,
  • czarny,
  • grafitowy,
  • biały,
  • złoty,
  • różowy złoty.

Wyposażony w termostat zestaw prysznicowy podtynkowy to wybór idealny dla miłośników surowych, purystycznych wnętrz lub posiadaczy niewielkiej łazienki. Oszczędność przestrzeni i wygoda użytkowania są niekwestionowaną zaletą naszych produktów. Możliwość montażu baterii zarówno pod prysznicem oraz jako element stanowiący aranż wanny, czyni zestaw podtynkowy uniwersalną oprawą gustownego pomieszczenia.