Ściągaczki na taśmę

7
Filtruj (0) Sortowanie

Szukasz produktów do łazienki, które sprawią, że Twoje życie będzie prostsze? Mamy dla Ciebie ściągaczki do wody, mocowane na taśmę. Ściągaczki to akcesoria łazienkowe, dzięki, którym pożegnasz się z osadami, kamieniem i zaciekami na powierzchni płytek, drzwi prysznicowych, szyb czy lustra. Jako polski producent armatury łazienkowej wiemy, że codzienne sprzątanie łazienki to koszmar każdego. Dlatego w Mexen robimy wszystko, by nie musieć tego robić. Idealnym przykładem jest ściągaczka do wody. Znajdź idealną dla siebie!

Czytaj więcej
Filtruj Ściągaczki na taśmę
więcej... mniej
Cena
54 - 70
od 54 do 70
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej

Masz pytania?

Ściągaczki na taśmę

Nadmiar wody w łazience? Ściągaczki przychodzą z pomocą!

W naszej ofercie znajdziesz różne ściągaczki do wody. Znajdziesz takie, do którego stworzenia wykorzystano tworzywo sztuczne. Mamy też takie, które montuje się bezpośrednio do kabiny prysznicowej. Niektóre produkty mają mocowanie na przyssawki. Jednym z najbardziej popularnych produktów są ściągaczki do wody montowane na taśmę. Ściągaczka do wody to produkt, który ułatwi Ci utrzymanie czystości w łazience. Jeżeli będziesz regularnie zbierać wodę z prysznica czy innej powierzchni szklanej lub ceramicznej, nie będą na niej powstawać zacieki. Kamień nie będzie się również osadzać. Zamknij drzwi, jeszcze wtedy kiedy stoisz pod prysznicem i przejedź ściągaczką kilka razy po nich, zbierając nadmiar wody. Dzięki temu unikniesz wielogodzinnego szorowania kabiny silnie żrącymi środkami chemicznymi. Każda ściągaczka do wody marki Mexen to zakup na wiele lat. Wybierz jedną z nich i zaoszczędź mnóstwo czasu!

Ściągaczki na taśmę

Ściągaczki — krótka ściąga, czyli informacje o produkcie

Czas na informacje techniczne. Dokładne wymiary ściągaczki znajdziesz w zakładce „Dane techniczne”. Będzie tam podana wysokość, szerokość i długość każdej ściągaczki. W naszym sklepie internetowym, dbamy o to, żeby żaden klient nie miał problemu ze znalezieniem tego, czego szuka. Zobacz, jak podzielone są nasze kategorie. Możesz swobodnie się po nich poruszać, w celu zakupu dokładnie tego, czego potrzebujesz. Produkty możesz filtrować zgodnie z wybranymi przez siebie parametrami. Staramy się, aby wszystkie akcesoria wysyłać jak najszybciej. Tak, żeby znalazły się u Ciebie już w ciągu kilku dni. Wybierz już dziś idealną ściągaczkę do Twojej łazienki. Niektóre produkty mają ograniczoną ilość — musisz się śpieszyć. Poznaj nasz sklep i naszą markę! Nasza obsługa jest po to, żeby Ci pomóc. Jeżeli tylko masz jakiekolwiek pytania, zadaj je przez zakładkę „Kontakt”. Nasi specjaliści czekają na wiadomości od użytkowników.