Rączki bidetowe różowe złoto

1
Filtruj (0) Sortowanie

Jeżeli stoisz przed wyzwaniem urządzenia małej łazienki, wiesz, że każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Brodzik zamiast wanny, szafki wiszące zamiast stojących i… bidetta zamiast bidetu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, projektanci Mexen stworzyli kolekcję kompaktowych rączek bidetowych, których montaż nie zajmie cennego miejsca i nie ograniczy swobody ruchów. Zaufaj polskiemu producentowi i wybierz rozwiązania stworzone na miarę Twoich potrzeb - wyprodukowane w Polsce!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe różowe złoto
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe różowe złoto

Bidetta do nowoczesnej łazienki – prostota i elegancja

Rączka bidetowa to część baterii umywalkowej z osobnym natryskiem. Konstrukcja bidetty różni się od klasycznego bidetu, niemniej sposób działania pozostaje niezmienny. Dzięki specjalnemu przyciskowi użytkownik może przełączać strumień wody z baterii na rączkę natryskową i swobodnie regulować natężenie strumienia. Wąż urządzenia jest na tyle długi, że wykonywanie czynności higienicznych nie wymaga zmiany pozycji na toalecie i jest w pełni komfortowe. Przemyślana budowa rączki sprawia, że urządzenie może być wykorzystywane do napełniania wiadra, mycia toalety czy opłukiwania zabłoconego obuwia. Biorąc pod uwagę przeznaczenie bidetty, projektanci Mexen zadbali o przemyślany dobór materiałów. Antybakteryjna powłoka ochronna pozwala na bezpieczne użytkowanie sprzętu i ułatwia utrzymanie główki natryskowej w czystości. Gładka powierzchnia, pozbawiona porów, w które wnikają zanieczyszczenia, to gwarancja pełnej sterylności urządzenia.

Rączki bidetowe różowe złoto

Bidetta – wygodna alternatywa dla bidetu

Pomimo że bidetta jest prostsza i tańsza, w niczym nie ustępuje tradycyjnemu bidetowi. Rączka natryskowa od Mexen to designerski produkt dostępny w wielu wariantach kolorystycznych m.in. białym, czarnym czy w kolorze różowego złota. Bidetta różowe złoto idealnie sprawdzi się we wnętrzach glamour i łazienkach, w których dominują złocone biżuteryjne akcenty. Elegancki uchwyt montowany w pobliżu toalety nie zajmuje wiele miejsca i pozostaje w zasięgu ręki. Korzystanie z bidetty Mexen nie wymaga zmiany pozycji i odbywa się z poziomu miski WC. W przypadku bidetu użytkownik musi przyjąć niewygodną pozycję i liczyć się z ryzykiem rozchlapania wody. Pod tym względem rączka bidetowa jest zdecydowanie bardziej praktyczna i higieniczna. Jeżeli zależy Ci na szybkim wykonaniu zabiegów higienicznych, cenisz sobie wygodę i minimalistyczny design łazienki, z pewnością docenisz uniwersalne rączki natryskowe Mexen.