Obudowy do wanien narożnych

Wanny narożne bez odpowiedniej obudowy tracą cały urok. Dlatego tak ważne jest, aby właśnie wanny narożne obudować we właściwy sposób. To obudowa nadaje wyglądu całej łazience. Dobrze dobrana przyciąga uwagę. Dostępne są modele, które pozwalają stworzyć dużą powierzchnię do przechowywania. Wszystkie wanny narożne mają to do siebie, że możesz w nich wygodnie zażywać kąpieli. Spraw by Twój wypoczynek był jeszcze lepszy — z pomocą przychodzą polskie obudowy do wanny narożnej. Zaufaj polskiemu producentowi — wybierz Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy do wanien narożnych
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Wanny narożne i idealne obudowy do nich

Wanny narożne wymagają montażu obudowy. Ma ona na celu zasłonięcie instalacji hydraulicznej i ułatwienie utrzymania czystości. Obudowa do wanny to panel (lub zestaw), który ma kształt prostokąta. Obudowy to akcesoria, którym warto się przyjrzeć. Należy wybrać takie, które będą się komponować z resztą wnętrza. Do stworzenia produktu użyliśmy najwyższej jakości materiału. Postawiliśmy na materiał, który nie rdzewieje. Dzięki temu masz pewność, że Twoja wanna narożna jest bezpieczna. Część z naszych produktów została skonstruowana w taki sposób, by kilka elementów było ściąganych. Takie ułatwienie sprawia, że będziesz mieć dostęp do miejsca w okolicach wanny. Wybierając obudowę, sprawdź, jaki rozmiar ma Twoja wanna narożna. W naszym sklepie masz do wyboru wiele produktów, które różnią się kształtem, ilością miejsca w okolicach wanny, sposobem dostępu do instalacji sposobem montażu. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze szczególną starannością. Zobacz, jak wyglądają nasze kategorie produktów, które zawierają obudowy i wanny narożne. Jaki będzie Twój wybór?

Jak wybrać obudowę do wanny narożnej?

Każda wanna narożna ma określone przez producenta wymiary. Najpewniej pasują one idealnie do Twojej łazienki. Wybierając obudowę, musisz zadbać o to, by pasowała ona do wanny i do pomieszczenia, w którym znajduje się wanna narożna. Mówimy tu oczywiście zarówno o aspektach wizualnych jak i tych technicznych. Kiedy planujesz kupić wannę, obudowa do niej również musi być przedmiotem wyboru. Warto zadbać o to, żeby wanna narożna pasowała do obudowy (lub raczej obudowa do wanny narożnej), pod względem wizualnym. Najbardziej popularne są wanny białe, toteż dość oczywistym wydaje się wybór białej obudowy. Zwróć uwagę również na to, w jakim stylu urządzona jest Twoja łazienka. Być może lepszą decyzją będzie wybór czarnej obudowy? Czy okolice miejsca do kąpieli są białe, a bateria do wanny jest złota? Jeżeli tak, to rozważ obudowy w kolorze złotym. Na zamówienie obudowy do wanny nie powinien jednak wpływać tylko i wyłącznie jej kształt i kolor. Popularne modele nie koniecznie muszą pasować do wszystkich łazienek. Ważne są wymiary wanny, materiał, z którego została wykonana obudowa oraz dostępność produktu. Jako producent zapewniamy nie tylko dostępność, ale również wszystkie informacje, dotyczące naszych produktów, w tym również elementów związanych z zażywaniem relaksujących kąpieli. Zapraszamy na zakupy!