Obudowy 80cm

1
Filtruj (0) Sortowanie

Zależy Ci na eleganckim i funkcjonalnym wykończeniu wanny? Efektowne rozwiązania łazienkowe wcale nie muszą być kosztowne! Wybierając obudowy od polskiego producenta Mexen, możesz mieć pewność, że zaaranżujesz ekskluzywne wnętrze, które wpisze się w standardy stylu minimalistycznego. Zrezygnuj z glazury i ciężkiej zabudowy – postaw na autorskie projekty lidera w branży łazienkowej.

Czytaj więcej
Filtruj Obudowy 80cm
więcej... mniej
Cena
98 - 299
od 98 do 299
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Do wanien
więcej... mniej

Masz pytania?

Obudowy 80cm

Obudowy do wanny 80 cm – uniwersalny wybór

Małe łazienki wymagają sprawnego zagospodarowania przestrzeni i doboru kompaktowych sanitariatów. Nic dziwnego, że większość klientów wybiera sanitariaty przeznaczone do montażu narożnego. Wanny przylegające do ściany wymagają odpowiedniej zabudowy, która zakryje nieestetyczne nóżki i zakamufluje pozostałe elementy armatury. Obudowy do wanny od Mexen spełnią oczekiwania wszystkich klientów poszukujących trwałych i wytrzymałych rozwiązań łazienkowych. Panele wykonane z tworzywa sztucznego odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i nowoczesnym designem, dlatego sprawdzą się w każdej łazience. W odróżnieniu od glazury są dużo łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Projektanci Mexen wiedzą, że oczekiwania klientów bywają różne, dlatego stworzeni kolekcje produktów o różnorodnej kolorystyce. Pomimo że białe obudowy do wanny są standardowym wyborem użytkowników, coraz częściej można spotkać produkty utrzymane w czarnej lub złotej kolorystyce. Nie bój się eksperymentować i postaw na oryginalne inspiracje łazienkowe.

Obudowy 80cm

Nowoczesne obudowy do wanny od Mexen

Istotną zaletą montażu paneli wannowych jest możliwości ich szybkiej deinstalacji. Wybierając wannę o bardziej zaawansowanych funkcjonalnościach, np. sanitariat z hydromasażem, trzeba liczyć się z możliwością awarii mechanizmu sterowania. Decyzja o stałej zabudowie jest ryzykowna i niesie za sobą konieczność kucia kafelków w przypadku usterki. Obudowy wannowe to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, które pozwala zachować pełną kontrolę nad odpływem wanny i mechanizmami sterującymi. Kolejną istotną zaletą obudowy do wanny jest prosta konstrukcja, która zajmuje niewiele miejsca. Zachowanie zasad ergonomii to absolutna podstawa w małych wnętrzach, dlatego wszystkie elementy wykończenia powinny być maksymalnie kompaktowe i funkcjonalne. Obudowy do wanny Mexen spełniają wszelkie wymogi użytkowników zorientowanych na praktyczne i estetyczne rozwiązania. Sprawdź sam, jak w szybki sposób odmienić każdą łazienkę.